Wprowadzenie

Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki to świetne rozwiązanie dla ochrony Twojego domu. To nie tylko niezawodne urządzenie zabezpieczające, ale także wygodny sposób komunikowania się z gośćmi. Wideodomofony są wykorzystywane zarówno do celów mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Główną zaletą korzystania z takich urządzeń jest to, że pozwalają zobaczyć, kto stoi przed drzwiami, zanim je otworzysz. Ponadto wiele modeli posiada dodatkowe funkcje, takie jak detekcja ruchu czy kamera noktowizyjna, co czyni je jeszcze skuteczniejszymi jako system bezpieczeństwa.

Wideodomofon do furtki dostępny jest w różnych modelach i markach, dlatego ważne jest, aby wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi, dlatego polecamy sprawdzić top 5 naszych topowych produktów w tej kategorii. Wszystkie mają doskonałe recenzje od poprzednich kupujących, więc powinny idealnie spełniać Twoje oczekiwania!

Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki – Jakie są zalety?

Montaż wideodomofonu niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z głównych korzyści jest to, że zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla domu i rodziny. Ma też wiele innych korzyści, takich jak:

 • System nadzoru wideo na żywo - Główną cechą jaką posiada domofon z kamerą do furtki i bramy, jest możliwość wyświetlania obrazów wideo na żywo. Dzięki temu możesz łatwo zidentyfikować, kto jest pod twoimi drzwiami, zanim je otworzysz. Dzięki temu możesz uniknąć nieświadomego wejścia do domu nieznajomych, zwłaszcza jeśli masz w domu małe dzieci lub osoby starsze.
 • Zdalnie otwierana brama i furtka - Kolejną cechą tego produktu jest możliwość zdalnego otwierania bram i furtek za pomocą smartfona lub tabletu, jeśli ktoś zadzwoni w nocy.
 • Dwukierunkowa komunikacja audio — ten wideodomofon umożliwia również dwukierunkową komunikację audio między osobami po obu stronach każdego połączenia.
 • Noktowizor - Domofon z funkcją otwierania bramy i furtki posiada noktowizor. Dzięki tej funkcji możesz widzieć wyraźnie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nocą trzymać intruzów z dala od swojej własności.
 • Łatwa instalacja - Montaż wideodomofonu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnej profesjonalnej pomocy, ponieważ zawiera instrukcje krok po kroku, które każdy może łatwo wykonać bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat elektroniki lub systemów bezpieczeństwa w domu!
 • Wygoda - Możesz otworzyć drzwi bez konieczności schodzenia po schodach lub na zewnątrz, co oznacza mniej czasu i wysiłku poświęcanego na wprowadzanie i wyprowadzanie gości z domu.

Jak wybrać odpowiedni domofon z kamerą do furki?

Wybierając wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim jakość obrazu, który otrzymasz. Jeśli próbujesz używać tego urządzenia jako systemu bezpieczeństwa, musisz upewnić się, że Twój kanał na żywo jest wyraźny i łatwy do zobaczenia. Jeśli chcesz mieć pewność, że maksymalnie wykorzystasz swoją inwestycję, wybierz wideodomofon bezprzewodowy z funkcją otwierania bramy i furtki z kamera HD 720p oraz diodami LED na podczerwień, która może zapewnić wyraźny obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Najważniejsze czynniki wideodomofonu do furtki 

Drugim ważnym czynnikiem jest łatwość obsługi wybranego urządzenia. Jeśli szukasz czegoś, co jest proste w instalacji i obsłudze, wybierz wideodomofon do furtki, który w ogóle nie wymaga instalacji ani programowania. Ale jeśli chcesz czegoś bardziej złożonego, postaw na coś co oferuje wiele opcji w zakresie dostosowywania i kontroli.

Dobry domofon z otwieraniem furtki powinien również mieć mikrofon, który wyraźnie odbiera dźwięki z dużej odległości od domu lub firmy, abyś mógł wszystko wyraźnie słyszeć bez nadmiernego wysiłku podczas użytkowania.

Wybierając domofon z otwieraniem furtki należy także wziąć pod uwagę nasz budżet. Ponieważ nie wszystkie mają taką samą cenę, ważne jest, aby wiedzieć, bez jakich funkcji możesz żyć i jakie funkcje są niezbędne dla Twoich potrzeb. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę swoje preferencje, ponieważ niektórzy wolą wideo, podczas gdy inni wolą tylko dźwięk.

Dlaczego powinieneś rozważyć montaż wideodomofonu już dziś?

Prawdopodobnie znasz tradycyjne domofony, ale wideodomofony to bardziej zaawansowana wersja tej technologii, która zapewnia lepsze wrażenia użytkownika. Systemy wideodomofonowe zapewniają wiele korzyści w porównaniu z tradycyjnymi dzwonkami wideo, w tym:

 • Lepsza jakość obrazu. Wideodomofony zapewniają znacznie wyraźniejszy obraz niż inne rodzaje dzwonków wideo lub kamer. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz zobaczyć rysy twarzy lub tablice rejestracyjne na pojazdach zaparkowanych poza domem lub biurem.
 • Lepsza jakość dźwięku. Domofon z kamerą do furtki ma lepsza jakość dźwięku. Jest również znacznie wyższa w przypadku wideodomofonów niż w przypadku innych typów urządzeń, takich jak dzwonek z kamera.
 • Zaawansowane funkcje, takie jak dwukierunkowy dźwięk i możliwości przesyłania strumieniowego na żywo. Te funkcje pozwalają rozmawiać z ludźmi stojącymi przed Twoimi drzwiami przed ich otwarciem i oglądać je z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na telefonie lub komputerze bez konieczności wychodzenia na zewnątrz!

Domofon z funkcją otwierania bramy i furtki i jego typy

W przypadku wideodomofonu bardzo ważny jest rodzaj połączenia, ponieważ jest on nośnikiem sygnału wideo. Wideodomofon do furtki oraz jego typ połączenia ma wpływ na jakość wideo i szybkość transmisji.Trzy najpopularniejsze typy połączeń dla wideodomofonów to analogowe, radiowe i cyfrowe.

 • Anologowe - Domofony analogowe wykorzystują kabel do podłączenia systemu do domu. Są one zazwyczaj używane do jedno- lub dwukierunkowej komunikacji między dwoma pomieszczeniami lub piętrami.
 • Cyfrowe - Domofony cyfrowe wykorzystują połączenie sieciowe do połączenia z domem. Cyfrowy domofon z funkcją otwierania bramy i furtki może być używany w wielu pokojach i na różnych piętrach i oferuje lepszą jakość dźwięku niż analogowe.
 • Radiowe - System radiowy to rodzaj komunikacji bezprzewodowej, który do przesyłania informacji wykorzystuje fale radiowe zamiast przewodów.

Wideodomofon przewodowy czy bezprzewodowy – Który wybrać?

Zarówno domofon z funkcją otwierania bramy i furtki przewodowy jak i bezprzewodowy ma swoje zalety i wady. Na przykład system przewodowy oznacza, że nie musisz się martwić o żywotność baterii lub zakłócenia sygnału. Może być jednak droższy i wymagać dłuższego czasu instalacji. Z drugiej strony systemy bezprzewodowe są tańsze i łatwiejsze w instalacji, ale mogą nie oferować tak dużej prywatności i bezpieczeństwa jak system przewodowy. My polecamy wideodomofon bezprzewodowy z funkcją otwierania bramy i furtki, ponieważ nie opierają się na bateriach ani sygnałach Wi-Fi - działają niezależnie od źródeł zewnętrznych, takich jak przerwy w dostawie prądu i zakłócenia. Wybór jednak należy do Ciebie! 

Podsumowanie

Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki to urządzenie, które służy do komunikowania się między domem a osobami przebywającymi na jego terenie. Wideodomofon składa się z panelu wejściowego, który jest umieszczony przy wejściu do budynku, oraz monitora, który jest podłączony do panelu wejściowego. Monitor podłączony jest do kamery zainstalowanej na odcinku bramy lub innych obiektach (furtkach) budynku. Gdy ktoś zbliża się do tych obiektów, pojawiają się one na monitorze. Dzięki temu możesz zobaczyć, kto przychodzi i odchodzi, kto je otwiera i co tam robi. Możesz również użyć tego urządzenia jako systemu alarmowego.  Sprawdź poniższy ranking i wybierz swój Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki. 

Spis Treści

Wybierz swój Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki

RANKING WIDEODOMOFONÓW Z FUNKCJĄ OTWIERANIA BRAMY I FURTKI

MIEJSCE ZDJĘCIE NAZWA/MODEL CENA NAJTANSZA OFERTA
MIEJSCE 1
ZDJĘCIE Wideodomofon-Netatmo-NDB-DE-removebg-preview
NAZWA/MODEL Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki Netatmo NDB-DE
CENA 650 zł
NAJTANSZA OFERTA
MIEJSCE 2
ZDJĘCIE Wideodomofony_4zylowe__Eura_Connect_Zestawy_jednorodzinne_EuraTecheu_A31A152_VDP52A3_5905548277301_1781_1-removebg-preview
NAZWA/MODEL Eura Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki Vdp-52A3 Atira
CENA 399 zł
NAJTANSZA OFERTA
MIEJSCE 3
ZDJĘCIE 4_max-removebg-preview
NAZWA/MODEL Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki WIFI 5tech IP Monitor 7
CENA 999 zł
NAJTANSZA OFERTA
MIEJSCE 4
ZDJĘCIE 0_2_3_10586_1_7819-removebg-preview
NAZWA/MODEL Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki Virone VDP-61FHD
CENA 203 zł
NAJTANSZA OFERTA
MIEJSCE 5
ZDJĘCIE 1_max-removebg-preview (1)
NAZWA/MODEL Wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki Hikvision DS-KH8350-WTE1
CENA 1259 zł
NAJTANSZA OFERTA