Galeria-gadzetow.pl szanuje prywatność swoich czytelników oraz prawo do poznania rodzajów informacji gromadzonych w serwisie oraz sposobu ich zbierania. Niniejsza „Polityka Prywatności” określa ogólne zasady dotyczące spraw związanych z niniejszym serwisem.

Administrator i właściciel danych

Email – Serwis Galeria-gadzetow.pl
[email protected]

Czas przechowywania danych

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do świadczenia usługi zamówionej przez użytkownika lub przez okres wskazany w celu opisanym w niniejszym dokumencie. Użytkownik może w każdej chwili zażądać od administratora danych zawieszenia lub usunięcia danych.Dane to cookie

Wykorzystanie zgromadzonych danych

Dane użytkownika są zbierane w celu umożliwienia świadczenia usług przez serwis oraz w następujących celach: przynależność, analiza, interakcja z zewnętrznymi sieciami i platformami społecznościowymi, komentowanie treści, kontakt z użytkownikami, optymalizacja i dystrybucja ruchu oraz wyświetlanie treści z platform zewnętrznych. Dane osobowe wykorzystywane do każdego celu są opisane w różnych sekcjach tego dokumentu.

Afiliacja

Usługi te umożliwiają witrynom wyświetlanie reklam produktów lub usług stron trzecich. Reklamy mogą być wyświetlane jako linki reklamowe lub banery z wykorzystaniem różnego rodzaju grafik. Kliknięcia ikon lub banerów wyświetlanych w witrynie aplikacji są śledzone przez wymienione poniżej usługi stron trzecich i udostępniane tej witrynie.

AliExpress Affiliate Program – Polityka prywatności: https://service.aliexpress.com/page/knowledge?spm=a2g0s.buyerloginandregister.0.0.a92555a3KDxCYG&pageId=37&category=1000022028&knowledge=1060015216&language=en

Galeria Gadżetów nie polega na reklamach, a funkcjonuje dzięki czytelnikom. Jako uczestnik programów afiliacyjnych, w tym Aliexpress, zarabiamy na kwalifikujących się sprzedażach, wynikających z polecania linków. Kiedy kupujesz produkty poprzez linki na naszej stronie, możemy otrzymywać drobną prowizję.