You are currently viewing Jaki Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Wybrać?

Jaki Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Wybrać?

Zakup nowego odkurzacza może być nielada wyzwaniem. Jest tak wiele marek, stylów i modeli do wyboru, z których wszystkie twierdzą, że są najlepsze w sprzątaniu. A ich ceny wahają się od mniej niż 250 złotych na allegro do grubo ponad 2 tyś złotych. Wybór odkurzacza bezprzewodowego oznacza nie tylko myślenie o tym, jak łatwo jest nim manewrować. W jakie bajery jest wyposażony i ile ssania ma. Po pierwsze odpowiedz sobie na pytanie: Jakie powierzchnie będziesz odkurzać?. Jak rozplanowany jest Twój dom? Wolisz model z workiem, bez worka?, Przewodowy czy bezprzewodowy odkurzacz?

bezprzewodowy odkurzacz

Czy odkurzacze bezprzewodowe są warte swojej ceny?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów odkurzaczy. W tym odkurzacze pionowe, cylindryczne, robotyczne, ręczne i kijowe. Konstrukcja kija bezprzewodowego zapewnia największą wygodę i zwrotność. Zazwyczaj z smukłym korpusem kija i mniejszym zbiornikiem, który należy regularnie opróżniać. Są kompaktowe do przechowywania i lżejsze niż odkurzacze stojące i cylindryczne. Dzięki czemu są ogólnie wygodniejsze w użyciu.

W zestawie zwykle otrzymujemy szereg przydatnych nasadek. Takich jak ssawka szczelinowa do niewygodnych miejsc np. miejsca w samochodzie, narzędzie do tapicerki do czyszczenia sof. Znajdziemy również zmotoryzowana szczotke do zbierania sierści zwierząt domowych.

Zazwyczaj można naładować akumulatory w ciągu kilku godzin, a niektóre modele pozwalają kupić dwa na raz. Daje to dwukrotnie dłuższy czas pracy oraz wygode w przypadku kiedy zapomnimy podłaczyć odkurzacz bezprzewodowy do ładowania. Siła ssania jest również coraz silniejsza wraz z rozwojem technologii. Sprawia to, że najlepsi wykonawcy są świetną inwestycją z której będziemy zadowoleni na długo.

Czy odkurzacze bezprzewodowe działają równie dobrze jak przewodowe?

Tak, to krótka odpowiedź. Jednak należy brać pod uwagę czas sprzątania tak aby nasz akumulator wystarczył na sprzątanie za 'jednym zamachem”

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy i na co zwracać uwagę?

Technologia odkurzaczy bezprzewodowych przeszła długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat, oferując wiele opcji do wyboru. Niektóre z najnowszych innowacji, na które warto zwrócić uwagę, aby dobrać odpowiednio model dla siebie to:

 • Technologia sensoryczna: Głowica podłogowa wyczuwa rodzaj podłogi i odpowiednio dostosowuje swoją moc, oszczędzając cenną żywotność baterii, zapewniając, że odkurzacz bezprzewodowy zużywa tylko niezbędną moc.
 • Światła LED: diody LED na głowicy – pomagają widzieć efekt sprzątania pod meblami i w ciemnych przestrzeniach.
 • Wskaźnik poziomu baterii: Przydatna funkcja w przypadku urządzenia bezprzewodowego. Tylko niektóre modele pokazują i odliczają pozostały czas pracy na baterii w minutach i sekundach. Jednym z nich jest model : DYSON V11
 • Inteligentna technologia: Możliwośc podłaczenia odkurzacza bezprzewodowego do telefonu, aby monitorować jego wykorzystanie baterii oraz cieszyć się niezwykłymi statystykami, takimi jak liczba spalonych kalorii podczas sprzątania.
 • Waga: To bardzo ważny punkt! Odkurzacze bezprzewodowe powyżej 3 kg mogą wydawać się ciężkie po dłuższym użytkowaniu. Dlatego zwróc uwagę na wagę produktu.
 • W workach czy bez worków? Niektóre odkurzacze zawierają worki, które po napełnieniu są wymieniane. Jedną z ich zalet jest to, że nie trzeba dotykać kurzu i brudu, aby usunąć go z pojemnika. Być może będziesz musiał to zrobić z modelem bez worka, ponieważ część brudu może się rozlać lub zostać uwięziona. Przede wszystykim musisz pamiętaj że jeśli zdecydujesz się na model w workach, przez cały czas będziesz musiał mieć na stanie kilka pustych toreb.

Jak Testujemy i Wybieramy Najlepszy Odkurzacz Bezprzewodowy?

Każdy bezprzewodowy odkurzacz testowany jest na trzech różnych rodzajach podłóg: dywanie, laminacie i deskach podłogowych.

Spędziliśmy dziesiątki godzin analizując i porównując kilkadziesiąt modeli na rynku, przygotowując się do testów odkurzaczy. Wybraliśmy 10 najlepszych odkurzaczy i wierzymy, że będą dobrym wyborem dla większości kupujących. Model który otwiera ranking to: Dyson Odkurzacz V11 Absolute Extra

 1. Dyson Odkurzacz V11 Absolute Extra Więcej informacji tutaj: Kup
 2. Hoover H-FREE 500 Pet HF522UPT Cordless Odkurzacz Bezprzewodowy
 3. Hoover H-FREE 800 HF822OF Cordless Odkurzacz Bezprzewodowy
 4. Triflex HX1 Cat&Dog – Odkurzacz Bezprzewodowy
 5. Dyson Odkurzacz V10 Absolute
 6. Dyson V11 Outsize
 7. Vax ONEPWR Blade 4 Pet Cordless Odkurzacz Bezprzewodowy
 8. Samsung Jet 90 Pro Cordless Odkurzacz Bezprzewodowy
 9. Vax ONEPWR Blade 4 Cordless Odkurzacz Bezprzewodowy
 10. Vax ONEPWR Blade 3 Pet Cordless

Podsumowując:

Wszystkie powyższe modele odkurzaczy bezprzewodowych są tymi z 'wyższej półki”. Jeśli jednak wasz budżet nie sięga takich kwot to zapraszam do Aliexpress. Znajdziemy tam budżetowe bardzo dobre odkurzacze bezprzewodowe!

Zobacz nasze przedziwne gadżety! Strona Głowna

Dodaj komentarz