Wybierz swój model maszynki dla psa SHIH-TZUS

RANKING NAJLEPSZYCH MASZYNEK DO STRZYŻENIA SHIH TZUS

MIEJSCE ZDJĘCIE NAZWA/MODEL CENA NAJTANSZA OFERTA
1 220952b75d17e330cd77c5ac924b0020_2-removebg-preview Wahl Animal Bravura. 688 zł
2 maszynka-do-strzyzenia-psa-150×150-removebg-preview Andis UltraEdge AGC. 980 zł
3 o3tb-removebg-preview Oster A5 Turbo. 1100 zł
4 MASZYNKA-ADLER-AD-2823-DO-STRZYZENIA-PSOW-ZWIERZAT-removebg-preview Maszynki do strzyżenia psa SHIH - TZU na Aliexpress 50 zł

Wprowadzenie

Potrzebujesz czegoś małego i łatwego w zarządzaniu, co nie przestraszy Twojego zwierzaka. Jest tak wiele marek noży do wyboru, że trudno odróżnić marki dużych psów od tych małych psów. Ten artykuł pomoże Ci wyborze maszynki do strzyżenia psów. Wyjaśnię również, na co należy zwrócić uwagę, kupując maszynki do strzyżenia. Podam powody, dla których uważam, że są one dobrym wyborem, oraz podam linki do miejsc, w których można je kupić.

Głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na strzyżenie psów w domu, jest zaoszczędzenie na kosztach wizyty u profesjonalnego Groomera. Taka wizyta może być dość droga. Jednak dla niektórych osób może to być ważna decyzja.

Sam też jestem tym szczęśliwcem, który ma akurat tę rasę 🙂 Kiedy po raz pierwszy zacząłem myśleć o pielęgnacji mojego Shih Tzu w domu, początkowo pomyślałem, że to nie jest dobry pomysł. Pomyślałem, że najlepiej zostawić to profesjonalistom,którzy strzyżenie psów mają w jednym palcu. Ale po krótkich badaniach na ten temat zdałem sobie sprawę, że tak nie jest.

Jaka Maszynka do Strzyżenia Psa Shih-tzu? 1

Dlaczego warto zrobić to samemu?

Zrobiłem trochę badań. Przeglądnąłem dostępne maszynki do strzyżenia psów. Kupiłem niezbędny sprzęt i sam zacząłem pielęgnować mojego Shih Tzu. Korzyści z tej decyzji to zaoszczędzenie sporo pieniędzy i uratowanie mojego psa przed stresem związanym z wizytą w psim salonie, czego nigdy nie lubił. Ja zresztą tez.

Jeśli Ty również zastanawiasz się lub już podjąłeś decyzję o strzyżeniu psa domu, będziesz chciał poznać najlepsze maszynki do strzyżenia Shih Tzu.Na YouTube jest też mnóstwo doskonałych filmów instruktażowych. Jeśli zdecydujesz się na pielęgnację domową, wysokiej jakości maszynka do strzyżenia jest jednym z najważniejszych narzędzi do pielęgnacji Shih Tzu.

3 najlepsze maszynki do strzyżenia Shih Tzus - OPISY

Poniższe maszynki do strzyżenia to świetny wybór do przycinania Shih Tzu i innych ras. Są mocne i trwałe – a do tego nadają się do profesjonalnego cięcia. Wszystkie te maszynki do strzyżenia mają odpinane lub regulowane ostrza, dzięki czemu można używać różnych długości w zależności od obszaru ciała. Możesz również kupić zestawy grzebieniowe.

  • Jedną z najlepszych opcji jest Wahl Animal Bravura. Jest to bezprzewodowa maszynka do strzyżenia, która ma wysoką prędkość maksymalną , dzięki czemu tnie włosy szybko i skutecznie. Jest również zasilany akumulatorem litowo-jonowym i ma zestaw ostrzy 5w1.

    Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia przypinanie psa ,bez splątania jest to bardzo ważne — pamiętajcie o tym. Jest też stosunkowo cicha, chłodna i nie wibruje tak bardzo, jak inne modele.

  • Innym wyborem do strzyżenia włosów Shih Tzu jest Andis UltraEdge AGC. To potężna maszyna o dwóch prędkościach, która może przesuwać się po prawie każdym włosie. Jest doskonałym wyborem do przycinania lub strzyżenia długich włosów. Pierwszą rzeczą, na którą należy ,zwrócić uwagę jest to, że jest to maszynka do strzyżenia profesjonalna. Tak jak poprzednia jest bezprzewodowa z dobrym akumulatorem, przez co nie musisz się martwić o czas pracy akumulatora lub słabnącą moc cięcia.

Wadą, która odnotowałem jest to, że ma tylko jedno ostrze w zestawie. Prawdopodobnie będziesz musiał kupić dodatkowe ostrza i zestaw grzebienia ze stali nierdzewnej przed pielęgnacją Shih Tzu.

  • Cenowo schodzę coraz niżej więc teraz pora na maszynkę do strzyżenia Oster A5 Turbo. Tak jak pozostałe — oczywiście bezprzewodowa i z dobrym akumulatorem. Nie jest najcichsza na rynku, ale też nie jest zbyt głośny. Nagrzewa się, gdy jest używany przez długi czas, ale tego można się spodziewać po mocnej maszynce do strzyżenia.

Podsumowanie

Jeśli jednak nie jesteś zwolennikiem dużych inwestycji w ciemno, polecam CI zajrzenie na AliExpress. Mnóstwo tanich i bardzo popularnych maszynek do strzyżenia psa. Oprócz tego, że są popularne są przede wszystkim bardzo polecane przez kupujących. Mam nadzieje że wyczerpałem temat „Jaka Maszynka do Strzyżenia Psa Shih-tzu?”

Sprawdź maszynka do strzyżenia psów na Aliexpress

Uwaga: Nigdy nie należy używać maszynek do golenia do strzyżenia sierści psa. Naprawdę nie żartuje! Taki wybryk pies może zapamiętać bardzo dobrze i już nigdy nie da wam się spokojnie ściąć! Zwykłe maszynki ciągną psa i mogą wyrywać sierść psiakowi!

Spis treści