You are currently viewing Australijka przypadkowo wygrywa 72 300 $

Australijka przypadkowo wygrywa 72 300 $

Australijka kupowała swojej matce losy na loterii, która była uzależniona od tego typu gier. Po jednej z transakcji kupna kolejnego losu dostała darmowy, który okazał się tym szczęśliwym.

„W każdy piątek kupuje los dla mojej mamy w Lucky Lotteries. Jak zwykle w zeszłym tygodniu kupiłam go dla mojej mamy. Jednak nie rozważałem zakupu losu dla siebie” – powiedziała kobieta. „Kiedy zeskanowałam los dla mamy, dali mi bonusowy, który był wygranym”.

Darmowy bilet przyniósł kobiecie jackpot w wysokości 72 300,50 $. Nie tylko wygrała główną wygraną, ale także nagrodę pocieszenia w wysokości 726 $. To dało jej całkowitą wygraną w wysokości 73 026 $ w losowaniu loterii 20 września 2021 r. w Australii. Najważniejszym wydarzeniem było jednak to, że wygrała jackpot na darmowym kuponie bonusowym.

Mimo wygrania tak ogromnej sumy kobieta zdecydowała się rozsądnie ją wykorzystać. Zapytana o to, jak zamierza cieszyć się wygraną, stwierdziła, że ​​wykorzysta ją, aby pomóc swojej rodzinie. „Chciałabym pomóc moim rodzicom, córce i sobie. To był trudny czas dla nas wszystkich, a to znacząco pomoże” – powiedziała kobieta.

Cóż… Jedni mają dużo szczęścia inni mniej. Upartość kobiety doprowadziła ostatecznie do wygranej. My mamy swoje lotto i możemy także probować swoich sił! Jednak jeśli wieczorne losowania Lotto nie idą po waszej myśli ,to zwolnijcie sami kule! Mini maszyna lotto z Aliexpress będzie świetną zabawą do tego!

Dodaj komentarz